0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Asszisztens munka Salgótarjánban középfokú gazdasági végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

TRIGON Electronica Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Salgótarján

Fizetés: Bruttó 160000 - 220000 / Hónap

2016. 02. 12. 10:21

Cégünk összetett irodai feladatokra, projekt- és menedzser asszisztensi pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • Irodai adminisztrációs feladatok
  • Analitikus könyvelési nyilvántartások karbantartása, vezetése
  • Projektek adminisztratív támogatása
  • Projektasszisztensi feladatok

Elvárásaink:

  • Közép/felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Precizitás

Amit kínálunk:
Bejelentett, fix korrekt fizetés
Stabil céges háttér

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehetséges, fényképes önéletrajz csatolásával: trigone@trigone.hu