0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Salgótarjánban munkatársat keresünk ülőmunkára 2 műszakban operátor munkakörben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

MHG Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Salgótarján

2017. 09. 29. 15:12

Salgótarjánban munkatársat keresünk ülőmunkára 2 műszakban operátor munkakörben.

Feladatok: – autó-hangszóró összeszerelése – aprólékos, nőies, könnyű fizikai ülőmunka

Elvárások: – min. 8 általános iskolai végzettség – éles látás, kiváló kézügyesség – képesség egy dologra hosszabb távon koncentrálni

Amit kínálunk: – alap- és mozgó-bérrendszer, lépcsőzetes emeléssel – belépési bónusz – cafeteria már a próbaidő alatt is havonta bruttó 25.000 Ft – jelentési és hűség bónusz, iskolakezdési támogatás – egyedi baleset, kórházi, műtéti és egyéb biztosítások – kedvezményes banki szolgáltatások

További információ a 06-32/521-693 telefonszámon vagy a www.facebook.com/mhgkft messengeren is elérhetőek vagyunk!

Jelentkezni lehet még az alábbi email címen: tdominika@mhg-hu.com