Gyártás, termelés

Salgótarjánban lévő gyárba munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Salgótarján
2019. 02. 19. 09:47

Dél-Koreai partnercégünk barnamezős beruházás keretében vadonatúj gyártóegységet hoz létre Salgótarjánban. A 20 000 m2-es, több mint 350 dolgozónak munkát adó és magasan automatizált gyár a koreai vállalat első Európai leányvállalata, az Ipar 4.0 újabb képviselője lesz.

Elektromos autók piacára, akkumulátorokba gyártanak majd fém alkatrészeket. A termelés részfolyamatai közül a legfontosabb a préselés lesz, emellett vágás, tisztítás és összeszerelés zajlik majd.

Légy részese a kezdő csapatnak!

Jelenleg az alábbi pozíciókba várjuk az érdeklődők jelentkezését:

  • Logisztikai csoportvezető - Anyagbeszerzés, belső ellátási lánc menedzsment
  • Minőségügyi technikus (elektromos és 3D mérések)
  • Minőségellenőrzési csoportvezető (mérnök)
  • Szerszámtervező mérnök (présszerszámok)
  • Szerszámkarbantartó technikus (présszerszámok)
  • Karbantartó mérnök (elektromos)
  • Karbantartó technikus (PLC vezérelt gépek)
  • Koreai tolmács

További, pozícióspecifikus információkkal kapcsolatban érdeklődj nálunk.: www.grafton.hu

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!!

Feladatok:

  • Az egyes pozíciókhoz tartozó feladatokról a kiválasztás folyamán tudunk felvilágosítást adni.

Elvárások:

Követelmények

  • A pozíciók megpályázásához nem kell más, mint hasonó / releváns pozícióban szerzett ~3 év tapasztalat,
  • a technikusi pozíció kivételével angol nyelvtudás
  • a tolmács pozícióhoz koreai nyelvtudás :)
  • minden pozícióhoz rugalmas és kitartó személyiség

Előnyök:

Miért érdemes náluk dolgozni?

  • Nincs jobb lehetőség a szakmai és személyes fejlődésre, a karriered felgyorsítására, mint egy új beruházásban való részvétel
  • Kezdetben egy 2 hónapos dél-koreai betanuláson vehetsz részt
  • Kiemelt figyelmet szentelnek a dolgozói elégedettségre
  • Lesz céges busz, amivel segítik a bejárásod
  • A salgótarjáni beruházás hitel felvétele nélkül kerül megvalósításra, ezzel is igazolva a munkáltatói megbízhatóságot és a pénzügyi stabilitást
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése