Szállítás, fuvarozás

Sofőr/ teherautó sofőr állás Salgótarjánban azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján
Fizetés: Nettó 12000 - 0 / nap
2019. 02. 15. 15:58

Vállalkozásunk állandó éjszakai gerincjárati szállításra hosszútávra keres C kategóriával és érvényes GKI kártyával rendelkező sofőrt salgótarjáni telephelyére!

A munka Hétfőtől péntekig tart kezdés 20:00 végzés 05:00 +/- 1óra.

A szállítás 12 tonnás emelőhátfalas teherautóval történik.

Az útvonal Fix: Salgótarján-Vác-Budapest-Vác-Salgótarján.

Feladatok:

  • Az irányító útmutatása szerint eljárni.
  • Tehergképkocsit fel- és lepakolni (kézi raklapemelővel), Salgótarján, Vác és Budapest fix telephelyein.
  • A tehergépkocsi rendeltetésszerű használata.
  • Szállítmány sértetlen és hiánytalan célbajuttatása.

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:

  • minimum C kategóriás jogosítvány,
  • érvényes GKI igazolvány
  •  pontos, megbízható munkavégzés,
  • udvarias, barátságos személyiség,
  • erkölcsi bizonyítvány,

Előnyök:

Előnyök a munkakör betöltéséhez:

  • minimum 7,5 tonnás teherautókon szerzett áruszállítási tapasztalat,
  • teherautós tapasztalat
  •  saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes, biztos kereset
  • Dinamikus, lendületes csapat,
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,
  • Céges telefon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése