Szerszámkarbantartó munkakörben álláslehetőség Salgótarjánban

Grafton Recruitment Kft.

2019. 04. 12.

Gyere és légy részese a jövő iparának. Induló, elektromos autógyártásba beszállító partnerünk salgótarjáni gyárába keressük munkatársait

Szerszámkarbantartó
munkakörbe.

Feladatok:

  • a meghibásodott présszerszámok javítása, felújítása, fejlesztése
  • alkatrészek cseréje, esetenként gyártása
  • a szerszámok átállítása, átszerelése termékváltáskor
  • a szerszámok tervezett karbantartásának elvégzése és dokumentálása

Követelmények

  • szerszámkarbantartási területen szerzett tapasztalat
  • legalább szakmunkás bizonyítvány
  • 30 napos külföldi betanulás vállalása
  • fémipari tapasztalat

Előnyök

  • átlag feletti bérezés
  • modern technológia és munkakörülmények
  • hosszú távú megélhetés
  • részvétel lehetősége egy új gyár elindításában

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos