Menedzsment

Gazdasági vezető kollégát keresünk Nógrád megyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján és környéke
2019. 04. 29. 15:14

Stabil háttérrel rendelkező, gyártási területen kiemelkedő helyet betöltő partnerünk keresi gazdasági osztálya élére a Gazdasági vezetőt.

Nagy múlttal és prosperáló jövőképpel rendelkeznek, aminek kialakításában az új vezetőnek is nagy szerepet szánnak.

Amennyiben vezetőként szerzett tapasztalatot hasonló iparágban és nyitott, hogy mindezt egy új környezetben is kamatoztassa, egyeztessünk a részletekről!

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a gyárigazgatóval
  • A gazdasági, pénzügy-számviteli osztály teljes körű irányítása
  • Pénzügyi beszámolók összeállítása
  • Pénzügyi, üzleti tervek elkészítése, likviditás biztosítása
  • Elemzések készítése és javaslatok kidolgozása a hatékony működésre
  • Részvétel a teljesítményértékelési rendszer kialakításában
  • Információs rendszerek fejlesztése
  • Fejlesztési ötletek kidolgozása és bevezetése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külső érintettekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Több éves gazdasági területen szerzett és legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Hatékony és gyors problémamegoldó készség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése