Szakmunka

Keressük új raktáros kollégánkat folyamatos 12 órás műszakrendbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján és környéke
2019. 07. 15. 13:05

A Mikropakk Kft. 28 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás.

Salgótarjáni fröccsöntő üzemünk felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

folyamatos, 12 órás műszakrendbe

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány, NKH vizsga
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • lojalitásbónusz félévente
  • kiemelt műszakpótlék hétvégén
  • objektív teljesítménybérezési rendszer
  • teljes körű cafeteria-csomag (évi nettó 300.000 Ft)
  • dolgozói ajánlási bónusz
  • vállalti üdülési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése