0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Munkalehetőség a salgótarjáni Vodafone üzletünkben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Datis Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Salgótarján

2018. 06. 20. 09:12

Téged keresünk a salgótarjáni Vodafone üzletünkbe!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
• Lakossági telekommunikációs szolgáltatások szakszerű értékesítése
• Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás

Téged keresünk ha:
• Érdekel a telekommunikáció izgalmas és változatos világa
• Tettre készen állsz a munkára
• Talpraesett és értékesítésre nyitott személyiség vagy
• Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
• Eredményorientált és dinamikus vagy
• Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza a kihívásoktól

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
• Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
• Erős felhasználói szintű Office ismeretekkel rendelkezel
• Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

Miért jó velünk dolgozni?
• Folyamatos képzésekkel segítjük szakmai fejlődésed, hogy a legjobb lehess
• Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
• Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Munkavégzés helye: Salgótarján, Nógrád megye

Munkába állás időpontja: 2018.07.09.

Fényképes Önéletrajzodat és motivációs leveledet ide várjuk „Értékesítő Salgótarján” tárgy megjelöléssel:

datis.kft@gmail.com