Vendéglátás

McDonald's vezetői állás Salgótarjánban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján
2020. 02. 28. 10:04

KERESSÜK A JÖVŐ VEZETŐIT!

Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, progresszív vállalat vezetői csapatának szeretnél a tagja lenni, és alakítani velünk a jövő Mekizésének élményét, emellett pedig még a karriered is építenéd, úgy jelentkezz éttermi vezetőnek.

Munkavégzés helye:   Salgótarján

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél éttermi csapatunk tagjaként dolgozni, juttasd el hozzánk a pályázati anyagodat az "Jelentkezem" gombra kattintva.

PÁLYÁZATI ANYAG TARTALMA:

  • Fényképes önéletrajz, bérigény feltüntetéssel
  • Motivációs levél
  • Legmagasabb iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Tréning alatt:

  • Kezdetben megismered a Mekizés minden mozzanatát, és akár már 6 hónap alatt vezető lehetsz.

Ehhez mi biztosítjuk:

  • Az éttermi üzemeltetési alapok megtanulását
  • Vezetői gyakorlatok elsajátítását

Tréning után:

  • Önállóan irányítasz és támogatsz 15-50 főt
  • Tovább építheted karriered számos, kihívást jelentő területen

Elvárások:

  • Nyitott vagy, rugalmas, és kiválóan kommunikálsz
  • Személyiséged energikus, pozitív, határozott
  • Tudod kezelni a problémákat, konfliktusokat, tudsz felelősséget vállalni
  • Ha szívesen építesz kapcsolatokat, vendégorientált vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Van kedved tanulni, folyamatosan fejlődni
  • Van legalább középfokú végzettséged

Előnyök:

  • Ha van felsőfokú végzettséged
  • beszélsz idegen nyelvet és/vagy van vendéglátás-tapasztalatod.

Amit kínálunk:

  • Egyenes út az étteremvezető-helyettes pozícióig
  • OKJ-s végzettséget szerzel a tréninged során
  • Átfogó, modern vezetői képzés
  • Támogató kollégák és vezetők
  • Versenyképes kereseti lehetőség, béren kívüli juttatások
  • Ingyenes étkezés valamint 20 % vásárlási kedvezmény termékeinkre
  • Biztos munkahely, biztos fizetés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése