Raktározás, logisztika

Teherautó sofőr munkatársakat keresünk Salgótarjánban

Munkavégzés helye: Salgótarján és környéke
2020. 04. 29. 11:11

Green Packaging Kft.

Cégünk egyike a régió legdinamikusabban fejlődő vállalkozásainak.

Regionális jelenlétünkből adódóan számos lehetőséget kínálunk a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre.

Salgótarjáni telephelyünkre kollégákat keresünk TEHERAUTÓ SOFŐR (C+E) munkakörbe.

Feladatok:

  • Elsősorban cégünk raktárai között történő árumozgatás Magyarországon és Szlovákiában.
  • A termékek időben és sérülésmentes állapotban történő kiszállítása a rendeltetési helyre
  • A termékek fel-, illetve lerakodásában való részvétel
  • Fuvarokmányok vezetése
  • A Közlekedési szabályok és egyéb előírások folyamatos betartása

Elvárások:

  • A munkavégzéshez C+E jogosítvány, valamint GKI kártya szükséges.

Amit kínálunk:

  • Tiszta, rendezett munkakörülménye, versenyképes fizetés.
  • Stabil vállalati háttér, több, mint 10 éves tapasztalattal.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése