Raktártechnikai berendezés szerelő kollégát keresünk Salgótarjánban

ELD Raktártechnika Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Országosan

Bruttó 400000 - 600000 / Hónap
2022. 08. 04.

Raktártechnikai berendezések szerelése az ország különböző területein lévő cégeknél.

Feladatok

  • Raktári és üzemberendezések bontása,telepítése a megrendelő által kért kialakítás szerint.

Elvárások

  • Minimum műszaki szakmunkás végzettség
  • Orvosi alkalmasság (magasban történő munkavégzéshez)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Gép kezelői jogosítvány (gépcsoport kódszám:3324,3313, 3312, 4223 és 4221)

Amit kínálunk

  • Közlekedés céges autóval, munkahelyen szállást biztosítunk reggelivel.
  • Munkaruhát és egyéni védőfelszerelést a munkáltató biztosítja.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!