Gyártás, termelés

Gépkezelő (gépbeállító) és gyártósor mellett dolgozó munkakörben álláslehetőség Salgótarjánban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján
2018. 08. 09. 14:40

Salgótarjáni telephelyünkre kollégákat keresünk!

Pozíció megnevezése: Gépkezelő (gépbeállító) és gyártósor mellett dolgozó

Feladatok:

  • Cég által gyártott termékek előállításában való részvétel
  • Egységek összeszerelése munkautasítások alapján
  • Gyártás során használatos gépek kezelése, működésük során azok felügyelete
  • Hiba esetén jelentés a kialakult problémáról a közvetlen vezető számára
  • Késztermékek minőségellenőrzése
  • Csomagolási feladatok elvégzése
  • Gyártási terület rendjének fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munka, túlóra és többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyártásban / termelésben, vagy raktározásban szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Targonca jogosítvány (vezetőüléses targonca - 3324)
  • B,C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonos elérhetőségünk: + 06 /32/ 443-250
Green Packaging Kft.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése