0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Logisztikus/ ügyfélszolgálatos állás Salgótarjánban

Green Packaging Kft.

Vevő-, ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Salgótarján

2018. 09. 10. 16:29

Cégünk egyike a régió legdinamikusabban fejlődő vállalkozásainak. Regionális jelenlétünkből adódóan számos lehetőséget kínálunk a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre.

Salgótarjáni telephelyünkre kollégákat keresünk!

Pozíció megnevezése: Logisztikus/ügyfélszolgálatos

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal (írásban és telefonon)
  • Vevői igények és rendelések feldolgozása, megfelelő helyre továbbítása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, visszaigazolások küldése
  • Beszállítóknak rendelések kiadása a vevők által adott határidő figyelembevételével
  • A megrendelések folyamatának nyomon követése, teljes dokumentálása
  • Bejövő áruval kapcsolatos dokumentáció fogadása és feldolgozása.
  • Logisztikai feladatok, fuvarszervezés, és az ehhez kapcsolódó adminisztráció
  • Ügyfél reklamációk felvétele és kezelése

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • MS office ismeret
  • Aktív Excel tudás
  • Gyors, precíz, megbízható, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó – és szervezési készség
  • Csapatjátékos

Előnyök

  • Csomagolóipari tapasztalat
  • Bármely kelet-európai nyelv ismerete
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.