Betanított, fizikai munka

Fröccsöntőgép-kezelő operátor álláslehetőség Salgótarjánban

Munkavégzés helye: Salgótarján
2018. 10. 17. 15:03

Operátorokat keresünk salgótarjáni gyáregységünkbe, folyamatos 6+2-es munkarendben.

Elvárásaink:

  • Általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés 140.000-170.000.- Ft nettó munkabér (kezdőként pótlékokkal akár 1330 Ft/óra)
  • Lojalitásbónusz félévente
  • Objektív teljesítménybér-rendszer
  • Teljes körű cafeteria-csomag (munkába járás 100%, étkezési utalvány, egészségpénztár, SZÉP-kártya, iskolakezdési támogatás 34.000 Ft/gyerek)
  • Kulturált munkakörnyezet, automatizált technológia

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése