Fizikai, segéd, betanított munka

Sofőr-árurakodó munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Salgótarján
2019. 05. 28. 09:32

15 éve jól működő zöldség-gyümölcs kereskedelemmel foglalkozó cèg, fèrfi munkatàrsat keres az alàbbi területre: Sofőr-árurakodó

Olyan emberek jelentkezését várjuk,akiknek nem okoz gondot a hétvégi/esti munkavégzés.

Bővebb információért az alàbbi telefonszàmon érdeklődhet: 06/20-203-8612 vagy fényképes önéletrajzzal az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Beérkezett áruk bepakolása, vevői/bolti rendelések összekészítése, szállító levèl/számla írása, kiszállítás a megadott helyre.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvàny, telephelyre való bejárás miatt,saját gépjárművel rendelkezzen, 1-2éves vezetői tapasztalat haszongépjárműre

Előnyök:

  • Zöldség-gyümölcs kereskedelemben szerzett tapasztalat, pályakezdő, munkaügyi központ által támogatható

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti versenyképes bérezés,egyéb juttatàsok. Hosszútàvú munkalehetőség,stabil hàtterű cégnèl.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése