Pénzügy, számvitel, kontrolling

Főkönyvelőt keresünk tapasztalt számvitelben jártas kolléga személyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nógrád
2019. 06. 11. 15:16

Partnerünk megbízásából Főkönyvelői pozícióba keresünk már tapasztalt, számvitelben jártas kollégát, aki szívesen felelne teljeskörűen egy magyar gyár könyveléséért.

A pozícióban szabad kezet kapna a könyvelési csapat vezetésére, valamint széleskörű szakmai feladatokat ellátására.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • Gazdasági vezető munkájának támogatása
  • Rendszeres beszámolók készítésében való aktív részvétel
  • Könyvelési folyamat ellenőrzése, biztosítása
  • Pénzügyi és számviteli jelentések készítése
  • Csapat menedzselése
  • Csapattagok segítése szakmai kérdésekben
  • Változások folyamatos követése, bevezetése

Elvárások:

Partnerünk Önt keresi, amennyiben rendelkezik a következőkkel:

  • Regisztrált mérlegképes végzettség
  • Minimum 5 éves komplex számviteli pozícióban szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat nagy előny
  • Proaktív, rugalmas hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és probléma-megoldási készségek

Amit kínálunk:

Amit partnerünk ajánl:

  • Komplex feladatkör, felelősségteljes munka
  • Támogató környezet
  • Professzionális csapat
  • Lehetőség a folyamatfejlesztésre
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése