Csomagoló állás salgótarjáni fröccsöntő üzemünkben

A Mikropakk Kft. 28 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, folyamatosan fejlődő családi vállalkozás.

Salgótarjáni fröccsöntő üzemünk felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

CSOMAGOLÓ

folyamatos, 6+2-es műszakrendbe

Elvárásaink:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség a Mikropakk Kft. saját állományában
  • versenyképes juttatási csomag
  • próbaidő után akár nettó 190.000.-Ft/ hó fizetés
  • lojalitásbónusz félévente
  • kiemelt műszakpótlék hétvégén, extra túlórapótlék
  • objektív teljesítménybérezési rendszer
  • teljes körű cafeteria csomag (évi nettó 300.000.- Ft )
  • dolgozói ajánlási bónusz
  • vállalati üdülési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet, automatizált technológia

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Önéletrajz elküldése kötelező!