Adminisztrátor kollégát keresek mellékállásban Salgótarján és környékén

Vàllalkozàsom adminisztràciós dolgaihoz keresek munkatársat olyan feladatkörökre amelyet idő hianyàban nem tudok ellàtni Salgótarjàn és környéke.

Normàl esetben a munka 6-8 óra hetente, tehát egy nap elegendő rà. A munkanap megvàlasztható, akàr hétvégén is el lehet végezni. Természetesen a betanulàsnàl segítek.

Tovàbbi informàciót az önèletrajzok megtekintése után tudok szolgáltatni.

Feladatok

  • kiadàsok és bevételek nyilvántartása, kiértékelése
  • heti egy leltàr/stand  és ennek kiértékelése
  • szàmlàk, jelentèsek, jelenléti ívek, stb. előkészítése a könyvelésnek
  • stb.

Elvárások

  • minimum Excel felhasználói szintű ismerete
  • saját notebook
  • tudjuk a szàmlát, a blokkot és a szàllítóleveleket megkülönböztetni
  • online számlázó rendszer ismerete

Előnyök

  • szabadon vàlasztható munkanap
  • aznapi kifizetés
  • fix munkabér ( óraszàmtól független )
  • mellékàllàsban végezhető

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!