0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Salgótarjánba géplakatos munkaköbe álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Salgglas Zrt.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Salgótarján

2018. 02. 14. 11:51

A SALGGLAS ZRt. (3104 Salgótarján, Budapesti út 29.)
Európa egyik jelentős autóipari üveggyártója
a következő pozícióba keres munkatársat:

Géplakatos
munkakörbe

Feladat:

  • üvegfeldolgozó gépek karbantartása több műszakos munkarendben
  • üvegipari gépek, berendezések telepítésében történő részvétel
  • fejlesztésekben, célgépek készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • géplakatos, karbantartó lakatos szakirányú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kreatív személyiség, önálló, proaktív munkavégzés képessége

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelv legalább alapfokú ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • jártasság hidraulika és pneumatika rendszerek javításában

Egyéb információ:

  • A munkavégzés helye Salgótarján
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Szakmai önéletrajz benyújtásával a bakos.gaborne@salgglas.hu e-mail címre