0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépkezelő (gépbeállító) és gyártósor mellett dolgozó munkakörbe kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Salgóbox Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Salgótarján

2018. 04. 25. 10:10

Pozíció megnevezése: Gépkezelő (gépbeállító) és gyártósor mellett dolgozó

Feladat:

  • Cég által gyártott termékek előállításában való részvétel
  • Egységek összeszerelése munkautasítások alapján
  • Gyártás során használatos gépek kezelése, működésük során azok felügyelete
  • Hiba esetén jelentés a kialakult problémáról a közvetlen vezető számára
  • Késztermékek minőségellenőrzése
  • Csomagolási feladatok elvégzése
  • Gyártási terület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munka, túlóra és több műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely
Jelentkezés módja Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a karrier@greenpackaging.hu email címre.

Telefonos elérhetőségünk: + 06 /32/ 443-250